Varia - czyli różności, wieści, propozycje itp.

Ze względu na potrzebę zachowania porządku w strukturze wpisów - jest to jedyna platforma, na której wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą sami tworzyć tematy. Moderatorzy będą je ewentualnie przenosić na inne platformy.
Marcin Templariusz
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2009, 14:08
Lokalizacja: Warszawa

Varia - czyli różności, wieści, propozycje itp.

Post autor: Marcin Templariusz »

Jako że to mój pierwszy post na nowej platformie, witam wszystkich !!!

Mam nadzieję że część pamięta mnie z "starych platform".

Mam pewien problem:

- na dole strony mam informację, że nie mogę założyć nowego tematu i załączników można coś z tym zrobić ? Bo nie chcę pisać czegoś w jakimś temacie nie na temat.

- swego czasu jeden członek z naszej komandorii dość często poprzez GG rozmawiał z dr Małeckim ale, że się przeprowadził to stracił dostęp do internetu.
Wspominał coś o książce dr Małeckiego która ma się pojawić na wiosnę. Czy można ją w jakiś sposób zamówić, nie chcę po prostu chodzić od sklepu do sklepu i jej szukać bo pewnie nakład będzie mały ?

Pozdrawiam Marcin.
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Varia - czyli różności, wieści, propozycje itp.

Post autor: maciej »

Marcin Templariusz pisze:- na dole strony mam informację, że nie mogę założyć nowego tematu i załączników można coś z tym zrobić ? Bo nie chcę pisać czegoś w jakimś temacie nie na temat.
Nowe platformy są kontynuacją starych. Nowy temat mogą tworzyć wyłącznie moderatorzy, którymi na początek są jedynie członkowie grupy "Szlak Templariuszy" (czyli z definicji każdy członek stowarzyszenia) oraz "Autorzy". Ma to zapobiec przekształceniu platform w zwyczajne forum. Raczej więc dopasowujemy się do zaproponowanego tematu dyskusji, trzymając się go, zamiast tworzenia niezliczonych nowych wątków.
Każdy może zaproponować nową platformę (dla nowego, istotnego zagadnienia), na przykład tutaj, lub napisać w temacie będącym kontynuacją dyskusji ze starej platformy (na każdej prawie nowej taki temat jest - jeśli nie to go utworzę). Jeśli będzie ciekawy - moderator zrobi z tego nowy temat.
Marcin Templariusz pisze:- swego czasu jeden członek z naszej komandorii dość często poprzez GG rozmawiał z dr Małeckim ale, że się przeprowadził to stracił dostęp do internetu. Wspominał coś o książce dr Małeckiego która ma się pojawić na wiosnę. Czy można ją w jakiś sposób zamówić, nie chcę po prostu chodzić od sklepu do sklepu i jej szukać bo pewnie nakład będzie mały?
Jeśli będę miał jakieś wieści - powiadomię o sposobie nabycia książki.

Pozdrawiam
Maciej
Marcin Templariusz
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2009, 14:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Varia - czyli różności, wieści, propozycje itp.

Post autor: Marcin Templariusz »

Aha dobra to nie ma problemu.

Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje o dystrybucji książki.
maciej
Posty: 309
Rejestracja: 12 lut 2009, 15:15

Re: Wspólny wyjazd i spotkanie

Post autor: maciej »

Zrobię to zaraz. Mailing jest, jak zauważam, dużo skuteczniejszy niż platformy dla większości członków Stowarzyszenia. Musiałem się z tym ostatnio pogodzić i powrócić do korespondencji elektronicznej. Czekałem jednocześnie na informację od Mariana. Najwyżej roześlę kilka listów. Myślę, że na pewno będzie odzew.

Pozdrawiam
Mopas
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2011, 21:24

Templariusze na portalu GoldenLine

Post autor: Mopas »

na portalu Golden Line istnieje grupa "Templariusze". Ktoś ją założył jakiś czas temu i pozostawił własnemu życiu. Wykorzystywana jest obecnie głównie do lekko drwiących wypowiedzi na temat Kościoła i Zakonu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proponuję udział w dyskusjach.
http://www.goldenline.pl/forum/templariusze
ODPOWIEDZ